NBA Ne Zaman Başlayacak?

mega

NBA‘de sezonun geri kalanında akıbet resmi olarak netlik kazanmış oldu.

NBA’de sezonun geri kalanında akıbet resmi olarak belli oldu.

NBA Maçları Ne Zaman Başlayacak?

Milyonlarca insan NBA maçlarının ne zaman başlayacağını merak ediyor. O tarih netlik kazandı. NBA’de yönetim kurulu toplantısı sona ermesinin ardından açıklama yapıldı. Çıkan sonuca göre, daha önce belirlenen 22 takımlı format yapılan oylamayla resmileşmiş oldu.

NBA maçları, 31 Temmuz’da yeniden başlayacak. NBA final serisinin durumuna göre en geç 12 Ekim’de sona erecek. 2020 NBA Draftları ise 15 Ekim’de yapılacak.

youwin
Ligi'nde mükemmel heyecan yüksek hızda sürmektedir.Bugün oynanacak karşılaşmalardan biri de arasında oynanacak. Bugün saatin de başayacak karşılaşma için hazır bulunan 3 alternatif kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Mücadele hakkındaki tahmin ve düşüncelerinizi ana sayfanın sağ tarafında bulunan sohbet kısmında özgürce paylaşabilirsiniz. Mücadeleyi izlerken liste kısmından diğer karşılaşmaları da göz gezdirebilirsiniz. Canlı olarak yayınlayacağımız bu maç için güncel oranlarına ve dataylarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Hepinizin aklında tek soru; maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Yıllara göğüs gerdiğimiz justin tv ekibi olarak sizin için bu yayını parasız şekilde sunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*